Inzerce: +420 281 090 608, leotvmedia@pk62.cz

Nová dlouhodobá spolupráce Yellow Vital s Leo TV a Extasy TV

Společnosti PK 62 zastupující náš největší erotický portál Leo, televize Leo TV a Extasy TV a FlavoCZ, prodávající potravinové doplňky stravy na podporu Erekce Yellow Vital se dohodli na vzájemné dlouhodobé spolupráci. Jelikož je Yellow Vital na trhu poměrně krátce, jsme rádi, že jsme získali důvěru tak velkého partnera, který je na trhu již od devadesátých let. Věříme, že se bude naše spolupráce nadále rozvíjet a prohlubovat a uvidíme se spolu například na Erotickém veletrhu v Praze.

yellowvital2018

Co má LEO a Extasy TV společného s prášky na podporu erekce?

Budete se divit, ale mnoho. Hlavní věcí (či spíše stavem), která erotickou televizi a Yellow Vital dává dohromady je erekce. Co může lépe podpořit vaši chuť na sex než inspirace kvalitním videem s českým dabingem na Leo TV a podpořit jí ještě prášky Yellow Vital? Věříme že se stanete tygrem v ložnici a vaše partnerka vás za to bude milovat ještě víc.

Nezapomeňte však na to, že hrátky ve filmech pro dospělé jsou dělány pro co nejlepší stimulaci a některé věci jsou tam nadsazené. Inspirovat se není problém, ale pokud to s tou “inspirací” přeženete, tak mohou vzniknout komplikace. Je krajně nepříjemné, když vás z vašich intimních hrátek musí vyprošťovat hasiči (nezapomeňte hlavně, kde máte klíče od pout 🙂 ) nebo při nejhorším doktoři (kamasutra není pro každého). Taktéž pokud trpíte nějakou chorobou (hlavně nemoci srdce), poraďte se před použitím s přírodních doplňků na podporu erekce s vašim lékařem.

Pevně věříme, že naši doporučenou kombinaci vyzkoušíte a budete spokojeni. My za to budem rádi, že jsme mohli pomoci. Je totiž všeobecně známo, že kvalita života v ložnici se přenáší dál do kvality celého života.

Flavo.cz

Objednat produkt můžete zde.