Inzerce: +420 281 090 608, leotvmedia@pk62.cz

Pro inzerenty a zadavatele reklamy

Rádi byste využili reklamních a inzertních možností sledovaného reklamního prostoru skupiny LEO TV MEDIA?
Podnikáte a přemýšlíte, jak nejlépe inzerovat nabídku svých produktů a služeb.
Vlastníte prostory určené ke komerčnímu využití a nevíte jak o nich dát vědět.
Poptáváte nový personál pro Vaše aktivity.
Nabízíte možnosti seznámení, kontaktů, emotivně prožitého volného času, relaxace či realizace aktivit s lidmi společného zaměření a zájmů.
Hledáte podobně zaměřené skupiny či jedince.

LEO TV MEDIA – NEJVĚTŠÍ PRODUCENT ZÁBAVY PRO DOSPĚLÉ NEJEN V ČR

Úvodem

Provozovatelem LEO TV a ostatních mediálních projektů skupiny – např. v oblasti internetu, tištěných magazínů, DVD nosičů, anebo obsahu a aplikací pro „chytrá“ mobilní komunikační zařízení – je společnost PK 62, a.s., která již mnoho let patří k největším producentům zábavy pro dospělé a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy přes Rakousko, Maďarsko a Polsko až kupříkladu po Norsko.

Inzerce a reklama

LEO TV a ostatní MEDIA skupiny jsou unikátním a výkonným nosičem inzertních a reklamních sdělení. V mnoha atraktivních formátech a v koncepčně promyšleném modelu nasazení využívají velmi navštěvovaný mediální prostor se silným potenciálem.

Vzhledem k velmi rozvinutým schopnostem a účinnosti v propagaci Brandu – obchodní značky, tzn. zviditelnění projektu inzerentů v rámci skupiny LEO TV MEDIA, dochází k nárůstu úspěšnosti i všech jejich ostatních inzercí mimo skupinu.

V rámci reklamních kampaní je výkonnost a efektivita násobena současným použitím více mediatypů skupiny LEO TV MEDIA. Účinnost reklamy se tím několikanásobně zvyšuje.
LEO TV MEDIA v použitém modelu nemají v ČR konkurenci.
Klientům poskytujeme komplexní či dílčí služby mediální agentury, od návrhů až po úplnou realizaci kampaně, což v konečném výstupu představuje zpracování reklamních sdělení, novinářskou i marketingovou podporu a průběžný proklientský servis včetně speciálních bonusových zvýhodnění a množstevních slev.

Máme pro Vás řešení!

ABY SE VAŠE REKLAMA DOSTALA KE SPRÁVNÝM LIDEM

Využijte nabídku exkluzivní reklamy v atraktivních a revolučních projektech, navíc v modelu, který nemá přímou konkurenci, rovněž i za mimořádných podmínek a bezkonkurenčního poměru cena/výkon.

Vyberte si z našich médií a formátů, ty které nejlépe vyhovují Vašemu obchodnímu či marketingovému záměru, anebo si od nás nechte poradit a využijte pro Vaši kampaň možnost maximálního záběru za unikátních podmínek v modelu společného nasazení všech hlavních mediatypů – TELEVIZE / INTERNETU / TIŠTĚNÝCH MAGAZÍNŮ aj.

Reklamní sdělení v našich médiích uživatelé skutečně sledují!

Inzerujte u nás

Chcete-li umístit Vaši reklamu do našich médií – televize, časopisů či na naše internetové stránky a dalších, neváhejte a kontaktujte Obchodní oddělení PK62, a.s.

Tel.: +420 281 090 608

E-mail: leotvmedia@pk62.cz

E-mail: reklama@leotv.cz